Moduły SZR

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych przede wszystkim w branży automatyki przemysłowej. Można w nim znaleźć m.in. moduły SZR w postaci agregatu oraz sieci zapasowej. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami produktów dostępnych w tej kategorii HotCold.

W miejscach, w których wymagane jest alternatywne źródło energii, dobrze sprawdzi się agregat. Oferujemy modele z automatycznym przełączaniem zasilania, wyposażone w 2 wejścia i 1 wyjście, tryb automatyczny oraz ręczny i nie tylko. Dostępne są egzemplarze standardowe i małogabarytowe.

W ofercie znajduje się również sieć zapasowa w postaci urządzenia, które służy do zarządzania pracą układów. Umożliwia też pomiar napięcia w liniach zasilających oraz posiada inne praktyczne funkcje.

Sprawdź więc informacje na temat wybranych modułów SZR, które znajdują się w asortymencie HotCold. Dostępność modeli o zróżnicowanych parametrach i funkcjach sprawia, że można tu znaleźć sprzęt będący odpowiedzią na konkretne wymagania.

 

Copyright © 2015 HOTCOLD sc. | Created by: Actusdesign.pl