'

 

Przetworniki różnicy ciśnień

Można u nas zaopatrzyć się w praktyczne urządzenia przeznaczone do wykonywania licznych pomiarów. W tej kategorii HotCold dostępne są bowiem nowoczesne przetworniki różnicy ciśnień. Znajdują się tu liczne modele, sprawdź więc szczegóły i przekonaj się, który sprzęt w największym stopniu odpowiada Twoim wymaganiom i potrzebom.

Kategoria zawiera urządzenia o wielu odmiennych parametrach, takich jak typ czujnika, częstotliwość próbkowania, zakres pomiarów i nie tylko. Oferujemy modele z sygnałem wyjściowym prądowym lub napięciowym oraz z takimi funkcjami jak zerowanie offsetu czujnika, a także sygnalizacja pracy za pomocą diod.

Szeroki wybór nowoczesnych czujników sprawia, że można w tej kategorii znaleźć sprzęt dostosowany do określonych wymagań. Ponadto są one przystępne w obsłudze oraz można ich używać w wielu środowiskach. Wyniki pomiarów przetworników różnicy ciśnień wyświetlane są na czytelnym ekranie. Sprawdź zatem asortyment urządzeń HotCold i wybierz sprzęt o odpowiednich parametrach.

 

Strona: 1 / 2 / 3 / 4 / 5

Copyright © 2015 HOTCOLD sc. | Created by: Actusdesign.pl