'

 

Czujniki wilgotności powietrza i temperatury

W celu wygodnego przeprowadzania pomiarów warunków w pomieszczeniach polecamy znajdujące się w tej kategorii urządzenia do montażu na ścianach i nie tylko. Czujniki wilgotności powietrza i temperatury dostępne są w różnych wariantach - sprawdź szczegóły asortymentu i znajdź sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom oraz wymaganiom.

W tej kategorii HotCold można znaleźć urządzenia m.in. uniwersalne, kablowe, kanałowe, wykonujące pomiary z wyliczeniem punktu rosy i z wbudowanym sensorem. Mogą pracować nie tylko w pomieszczeniach, ale też w kanałach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dostępność wielu praktycznych wariantów sprawia, że dobór czujnika o konkretnych parametrach nie sprawi problemu.

Z użyciem tego rodzaju urządzeń znajdujących się w ofercie HotCold można łatwo przeprowadzić pomiary temperatury powietrza. Umożliwiają też weryfikowanie obecności wilgoci i pleśni w pomieszczeniach. Zachęcamy zatem do zapoznania się z parametrami poszczególnych modeli oraz wyboru właściwego egzemplarza.

 

Strona: 1 / 2 / 3 / 4

Copyright © 2015 HOTCOLD sc. | Created by: Actusdesign.pl